Будівельна компанія «Трембіта» заснована в 1991 році. Основним напрямком її діяльності є житлове будівництво. Починаючи з 2007 року компанія спеціалізується, виключно, на будівництві будинків у котеджних містечках поблизу  Львова.
Основною цінністю нашої компанії є клієнти з їх індивідуальністю  і неповторністю. До кожного з них ми застосовуємо  особистий підхід, максимальне врахування усіх бажань і потреб.
Головний кістяк  ТзОВ ТФ «Трембіта» —  професійний і злагоджений колектив, який нараховує 318-майстрів (спеціалістів) будівельної справи: адміністративний відділ, група досвідчених інженерів, проектувальники, кошторисники, виконроби, висококваліфіковані робітники самих різних спеціалізацій, серед яких монтувальники, мулярі, облицювальники, теслі, сантехніки, електрики, штукатури,  зварювальники, механізатори.
Багато хто з працівників володіє декількома суміжними професіями і має багаторічний досвід роботи в проектуванні та будівництві, що дозволяє колективу вирішувати складні завдання.
Ми володіємо багаторічним досвідом роботи і цінуємо наших клієнтів, та  завжди пропонуємо їм оптимальне співвідношення ціни та якості, тому кожен замовник будівельної компанії «Трембіта» може сам приймати участь у плануванні свого будинку, а наші професійні проектанти та будівельники допоможуть зробити будинок затишним відповідно до вимог кожного.

 

Наші досягнення

 

Наша будівельна компанія, не зважаючи на, не стійкість економічної ситуації  в країні, продовжує будувати для Вас житло і як результат  наші клієнти отримали домівки біля Львова, у с.Ременів — «Гетьманське«, Вислобоки- «Княже«, Старий Яричів — «Сонячна поляна«, та містечко «Запитів» Кам’янка-Бузького району Львівської області.
Ми побудували і здали в експлуатацію великий і потужний м’ясопереробний комплекс, а також храм УГКЦ у с. Ременів Кам’янка-Бузького району Львівської області.
Неодноразово долучалась до  різноманітних соціальних проектів, мистецьких і спортивних подій міста, реставрації пам’яток архітектури та ін.

 

Компанією було збудовано та успішно здано в експлуатацію 235 будинків (близько 38 тис. кв.м житлової площі) та 90 зблокованих житлових будинків, що мають свій власний вхід з вулиці (близько 9 тис. кв.м житлової площі).

 

Ми об’єдналися задля Вас, щоб врахувати всі Ваші потреби та втілити їх у реальність.