Жити треба на землі, вона дає силу людям!

Котеджне містечко Гетьманське

   Одним людям подобається жити у Львові. Де все кипить і вирує, на кожному кроці бари, ресторани, кафе, торгові центри в районах багатоповерхівок, чи в історичному центрі Львова, де кав’ярні сміливо виставляють свої столики для відвідувачів просто на вулиці.

Інші люди бажають усамітнення і хоч небагато приватної території. І тут власний будинок біля Львова, який сьогодні можна придбати за ціною квартири. Саме ці люди і звернулись до будівельної компанії «Трембіта».

 З таких людей, закоханих у природу, і сформувалось котеджне містечко Гетьманське.

Кожен будинок в котеджному містечку «Гетьманське» – унікальний. Придбавши земельну ділянку з комунікаціями, господар виношував проект власного будинку, як любляча матуся свого первістка.

 Всі будинки в котеджному містечку збудовані по індивідуальному проекту. Якщо і брали за основу типовий проект особняка будівельної компанії «Трембіта», то він підлаштовувався під потреби родини, що проживає в ньому. Маленьке сучасне містечко біля Львова, це не тільки власний будинок – це житло більшої площі, ніж квартира. Це власна ділянка землі, яка використовується  в якості зони відпочинку, саду, навіть городу.  Жити та відпочивати за його межами і працювати в місті стало нормою для всього цивілізованого світу. Наявність всіх комунікацій, готової інфраструктури і близькість до Львова  стали вирішальними факторами у швидкості формування  котеджного містечка «Гетьманське».

Приємні сусіди і чистота повітря речі самі собою зрозумілі в такому містечку.

   В кожному будинку будівельна компанія Трембіта допомогла власнику  зреалізувати свої архітектурні та дизайнерські задумки. Звичайно, утримання та обслуговування будинку обходиться дорожче в порівнянні з квартирою, але воно цього варте.

    Власний будинок в котеджному містечку —  це те місце, де Ви можете по-справжньому усамітнитися і відпочити. Свіже повітря вдихне в Вас силу, позитивний заряд і життєву енергію. Наші містечка розташовані в самому центрі «Золотої Підкови» Західної України в яку входять Олеський, Підгорецький, Золочівський замки. Сьогодні в наших містечках є побудовані будинки. У зручний для Вас час, наш представник відділу продажу проконсультує і допоможе підібрати оптимальний варіант.

   

Додаткова інформація – офіс Будівельної компанії «Трембіта»

м.Львів. вул. Липинського 54 (будиночок перед БТІ)

+38 032 253 77 07 +38 097 082 32 12 Анатолій Іванович
+38 067 179 69 91 +38 063 369 48 81 Лариса Федорівна