Будинки в котеджному містечку «Княже» біля Львова

Будівельна компанія «Трембіта» будує сучасні будинки біля Львова в котеджному  містечку «Княже» в с. Вислобоки Кам’янка-Бузького району Львівської області. При будівництві використовуються сучасні технології та оригінальні інженерні рішення з використанням екологічно чистих, енергозберігаючих матеріалів. Будинки біля Львова мають сучасне і функціональне планування, реалізоване відповідно до потреб, вимог і побажань замовника. Котеджне містечко «Княже» розташоване на відстані 12 км від Львова, на території близько десяти гектарів в екологічно чистому районі, поряд з лісом. До котеджного містечка прокладено дороги, є постійна охорона. Близькість до Львова, гарна мальовнича місцевість, чисте повітря, зроблять проживання максимально комфортним та зручним.

Будівельна компанія «Трембіта» розробила 20 базових проектів будинків. Коригування проекту проводиться відповідно до потреб, вимог і побажань замовника. Підготовка документації на будинок та земельну ділянку входить в вартість будівництва. Ціна фіксується на момент укладення договору і не підлягає зміні до здачі готового будинку замовнику.

Система оплати послуг по будівництву є гнучкою для замовника і обумовлюється в кожному окремому випадку. Є можливість проведення поетапної оплати, після виконання кожного етапу будівельних робіт і до прийняття готового будинку замовником.