Містечко зблокованих будинків.

Будівельна компанія «Трембіта» пропонує придбати зблоковані будинки біля Львова, що мають свій власний вхід з вулиці, а також сучасні квартири в будинках, що знаходяться в містечку по вул. Куземського в с. Ременів  Кам’янка-Бузького району Львівської області.

З кожним роком Львів розбудовується. Але висока ціна львівського житла обумовлює популярність нерухомості біля Львова і особливо в котеджних містечках.
З огляду на доступність цін, можливість відтермінування платежу , розстрочки як на котедж, так і на квартиру.
Покупців приваблюють нові будинки з сучасними комунікаціями БК «Трембіти» в житловому комплексі з наявною інфраструктурою. В сучасному котеджі, крім більшої площі, ніж квартира , Ви отримуєте і власну земельну ділянку. А це вже Ваша приватна територія для повноцінного відпочинку Вас і Вашої сім’ї. Та і податки державі на нерухомість за надмірну площу не потрібно платити, бо за документами – це будинок з власною земельною ділянкою.
Власною ділянкою перед вікнами можуть похизуватись і мешканці квартир на першому поверсі багатоквартирних будинків в котеджному містечку Континент , де забудовником є будівельна компанія «Трембіта» .

Продаж квартир поблизу Львова

Ваше життя буде крмфортним.

Не останнім важілем , що впливає на вибір проживання за Львовом є природа в с. Ременів.  Ліс, наявність озер, річки – створює свій мікроклімат сучасного котеджного містечка біля Львова.

Відтермінування платежу.

Тут за містом, квартири від забудовника, будівельної компанії Трембіта на території передмістя Львова, можна назвати найбільш доступні за ціною. Та що б в ній проживати, достатньо мати на перший внесок лише 10 % . А далі – Ви заходите в квартиру новобудови, робите ремонт, живете і виплачуєте розстрочку. В кожного клієнта свій графік виплати кредиту. Будівельна компанія надає відтермінування платежу.

У наших котеджних містечках розвинена інфраструктура.

Таке житло не тільки є доступним житлом, а й може запропонувати своєму господареві справжній комфорт. Готова інфраструктура с. Ременів, де вже є існуюча школа, дитячий садок, магазини, банк, пошта і т.д.. Та й добиратись зручно – хороша дорога.
Нова житлова забудова котеджного містечка Континет передбачає і розбудову існуючої інфраструктури. Вже відкрились перші магазини, зроблена літня тераса для кафе-піцерії, закладений фундамент супермаркета, збудований перший поверх приватної школи з поглибленим вивченням англійської мови .

Ми будуємо також в інших місцях.

Будівельна компанія Трембіта веде будівництво декількох котеджних містечок біля Львова, і Вам найкраще звернутись у відділ продажу у м. Львові на вул. Липинського, 54 (в будиночку біля БТІ).
Тут Вам допоможуть із вибором кращого місця, згідно Ваших вимог та побажань. Сьогодні в наших містечках є побудовані котеджі і квартири. Частина жителів містечка проживає і сплачує кредит за власне житло.
У зручний для Вас час, наш представник відділу продажу проконсультує і допоможе підібрати оптимальний варіант.

Якщо Вас зацікавило придбання нерухомості в котеджному містечку Континент біля Львова, то ласкаво просимо до нас в гості м.Львів вул. Липинського, 54( будиночок перед БТІ). Дзвоніть за телефонами.

 +38 (063) 369 48 81 Лариса Федорівна

+38 (097) 082 32 12  Анатолій Іванович