Ви живете в орендованій квартирі? 

Якщо Ви сьогодні проживаєте на орендованій квартирі, мрієте про  власну квартиру чи котедж і маєте мінімальний внесок то запрошуємо Вас до нашого офісу, щоб обговорити ваші фінансові можливості. Ви станете власником житла, яке зможете виплатити упродовж п’яти років. І Ви платите не за оренду чужої квартири, а проплачуєте відтермінування, яке надає забудовник на лояльних  для Вас умовах.  А найважливіше це розуміти, що Ви проживаєте вже у власній оселі.

 Наші архітектори працюють над створенням нових сучасних котеджів, з комфортним для проживання плануванням. Є і великий вибір квартир від однокімнатнах, двокімнатних, трикімнатних до багаторівневих з чудовим краєвидом в екологічно чистій зоні поблизу Львова. 

Дізнайтесь також про наші акційні пропозиції.

Будівельна компанія «Трембіта» пропонує придбати сучасні зблоковані будинки біля Львова, що мають свій власний вхід з вулиці в котеджному містечку «Lemberg» в селі Ременів  Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Додаткова інформація: офіс Будівельна Компанія «Трембіта», м. Львів, вул. Липинського, буд. 54  (біля БТІ)

+38 (032) 253 77 07 +38 (097) 082 32 12 Анатолій Іванович

+38 (067) 179 69 91 +38 (063) 369 48 81 Лариса Федорівна

 

Продаж котеджів дешево біля Львова

Прекрасне розташування котеджного містечка.

Котеджне містечко Лемберг  — розташоване на березі річки Думна. Сьогодні  це невелика річка, а колись вона була судохідною  і по ній морські човни з купецькими щедрими товарами могли підніматись аж до Куликова. Про те,  що тут проживали люди  VII – III ст.. до н. е.  залізної доби ( скіфські часи) свідчать археологічні розкопки проведені на території котеджного містечка Лемберг в селі Ременів. До речі, фінансування археологічних розкопок  забезпечувала будівельна компанія «Трембіта». Знайдені речі побуту поповнили наш львівський археологічний музей.

 Повноводна річка, багата на рибу, родюча земля – все це  сприяло поселенню людей,  тут, на березі річки Думна.

Мальовничі краєвиди, близьке географічне розташування до Львова спонукало будівельну компанію «Треміта» збудувати ще одне котеджне містечко в Ременові – «Лемберг».  Це вже третє  котеджне містечко в Ременові. Воно  наймолодше. І відповідно ціни тут  найнижчі.

Скористайтесь можливістю! Придбайте квартиру за акційною ціною!

У нас завжди є акції на розпочате будівництво по квартирам в новобудові, чи нові проекти котеджів. Забудова котеджного містечка  проводиться згідно затвердженого генплану села Ременів. А це означає, що крім житлової забудови тут буде і комерційна забудова для обслуговування майбутніх мешканців котеджного містечка «Лемберг». Передбачено будівництво магазинів, перукарні, аптеки, кафе, банку, пошти, ресторану, спортклубу, нового торгового центру – з торговими комерційними  площами, паркінг. Вже сьогодні мешканці  мають вже готову інфраструктуру села Ременів. Тут  в  Ременові є школа, дитячий садок, великий стадіон, магазини як в центрі старого села, так в наших нових котеджних містечках Гетьманське і Континент.

Зручне місце розташування

На сьогодні: маршрутка — їде  з с. Ременів 17 хвилин до Галицького перехрестя (16 км ) ,

машиною ви доберетесь за 12 хвилин. маршрут с. Ременів — головна почта Львова — 20 км .

Нова кільцева Львова

Львів розбудовується. Нова кільцева Львова — пройде біля с. Вислобоки в 5 км від Ременова. Це буде європейська магістраль  Ліссабон — Мадрид – Львів- Київ,

будівництво якої здійснить французька компанія 2018-2020 роках.

Це покращить транспортне сполучення і село Ременів буде мати найкраще сполучення з містом Львів та транспортними магістралями.