Ви любите ліс? Тоді котеджне містечко «Сонячна Поляна» біля Львова – це для Вас.

Всі сучасні комунікації – газ, світло, центральне водопостачання, центральна каналізація, до яких звик кожен львів’янин – тут присутні.

Поряд ліс, що протягнувся на 6 кілометрів. Тут Ви відчуєте первозданну чистоту лісу і втратите відчуття міського ритму життя! З головою поринете в справжню, неповторну атмосферу відпочинку в комфортабельних умовах  власного будинку із сучасними інженерними мережами  в оточенні чарівної природи.

Відпочиньте, і весь навколишній світ постане в іншому, оновленому для вас світлі.  Кольори стануть яскравішими,  легені чистішими, думки високими і  люди будуть привітними.

Погодьтеся, завжди приємно відпочити нікуди не поспішаючи в затишному будинку і в оточенні природи. Заміські будинки під Львовом дарують Вам таку можливість. Це не просте проведення часу, це накопичення сил і життєвої енергії, відновлення душевної гармонії і внутрішнє відчуття щастя. Проживаючи в котеджному містечку ви залишаєте всі свої проблеми за шлагбаумом охорони, відчуваєте себе частиною тієї чудової атмосфери. Тут знаходиться все, чого не вистачає в звичайному повсякденному міському житті. Доброзичливі сусіди, можливість приймати гостей не обмежуючись стінами, спинити погляд свій на вогнищі, чи порибалити у власне задоволення – це все дає Вам приватна садиба за містом. Власний будинок і подвір’я буде облаштоване за Вашими побажаннями. Тут можна посадити і улюблені квіти, плодові дерева, виноград чи просто засіяти зеленою травою.  А біля мангалу – завше будуть друзі, родина.

Будиночки під Львовом  достойно  оцінять закохані пари, які бажають провести час разом і забути про сторонніх.

Якщо ви хочете жити відпочиваючи так, щоб сил вистачило надовго – ми однозначно Ваш вибір!

Котеджне містечко «Сонячна Поляна» знаходиться 6 км від кільцевої дороги Львова і 400 м від траси Львів-Київ під самим лісом. До Оперного театру, історичного центру  Львова –   20 км.

Все більше сімей віддають перевагу будинку за містом на відміну від тісних та задушливих квартирах у містах. Зростає попит на екологічно чистий оазис тиші та спокою в оточенні природи. Купити будинок під Львовом набагато краще, ніж тулиться в перенаселеному машинами, галасливому Львові. Крім того – це вигідне капіталовкладення, адже купуючи земельну ділянку, ви стаєте власником землі під Львовом, в престижному місці – котеджному містечку, що в наш час вважається дуже вигідним  капіталовкладенням. Купити котедж в наш час не проблема, оскільки існує досить багато пропозицій щодо продажу котеджних будинків за різними цінами.

На сьогоднішній день котеджне  містечко це розумна альтернатива гучному і запиленому місту .

Котеджне містечко «Сонячна Поляна» розташоване на 10 гектарах  землі. З південної сторони оточене лісом, а з південної і східної – річкою. Є можливість зробити власне водоймище. Розмір земельних ділянок 8 – 10 сотих. По котеджному  містечку прокладені дороги до кожної ділянки і підведені всі комунікації. Забудова ведеться за індивідуальними проектами. Власна служба охорони. Наявні обов’язкові елементи інфраструктури котеджного містечка: інтернет, газ, електрика, вода, вивезення відходів. Наші фахівці готові відповісти на будь-які ваші запитання .

Додаткова інформація – офіс Будівельної компанії «Трембіта»

м.Львів. вул. Липинського 54 (будиночок перед БТІ)

+38 032 253 77 07 +38 097 082 32 12 Анатолій Іванович
+38 067 179 69 91 +38 063 369 48 81 Лариса Федорівна